SON DAKİKA

Replikler

El bileğinde ki çizgiler

El bileğinde ki çizgiler
Bu haber 03 Mayıs 2024 - 19:39 'de eklendi ve 365 kez görüntülendi.

Bilek çizgileri denilen bölge, avucunuzu kolunuzun geri kalan kısmından ayıran yerdir. Burada yer alan çizgilerin insan hayatıyla ilgili derin bilgileri sakladığına inanılıyor. Tabi ki, el falına inanlar için.

Bilekteki çizgiler genellikle üç sıralıdır. Bazı durumlarda dördüncü sıra da görülebilir. Bilek çizgisini okumak demek astrolojinizi ve burcunuzu da okumak demektir. Bunu yapmak için ise okumanız ve konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.Fakat sizinle paylaşacağımız bu basit adımlarla kendi bilek çizgilerinizi az da olsa yorumlayabilirsiniz!
Öncelikle bileğinizdeki çizgileri sayın.
2 Sıralı Çizgi
Bileğinizdeki hatlar yaşam süreniz ile ilgili bilgi verir. Eğer iki sıralı çizginiz varsa ortalama ömrünüz 56 yıldır.Üçüncü bir çizgi var ise ömrünüze 30 yıl daha ekleyeceğiniz anlamına gelir.Dördüncü bilek çizginiz varsa oldukça nadir görülen bir insan grubundansınız demektir. Yani, daha uzun bir ömür yaşayacaksınız demektir!

Çizgileriniz düzensiz, belirsiz ve aralarındaki boşluklar fazlaysa düşük sosyal statünüz var demektir.

Eğer, sıkı ve açıkça görülen bir çizgi yapınız varsa sevinin! Şanslı ve zengin olma ihtimali yüksek olan bir kişisiniz demektir. Dördüncü bir çizgi varsa da; yazar, filozof, lider, politikacı gibi vasıflarınız olacağı anlamına gelir.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA