SON DAKİKA

Replikler
Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

www.replikler.org web sitemizi ziyaret etmeye devam ederseniz, gizlilik politikamızı ve aşağıdaki kurallara uymayı kabul edersiniz. Bu kurallara uymayan ziyaretçileri sitemizi ziyaret etmemelidir.

“Biz” ifadesi “www.replikler.org”yi ifade eder.

“Siz” ifadesi de, “www.replikler.org”yi ziyaret edenleri ifade eder.

Genel ilkelerimiz aşağıdaki gibidir :

www.replikler.org içeriği sadece genel bilgileriniz ile kullanımınız içindir. Kullanıcılara haber verilmeksizin değiştirilebilir. Ne biz ne de herhangi bir üçüncü taraf, bu web sitesinde bulunan ya da sunulan herhangi bir amaç için sunulan bilgilerin ve malzemelerin doğruluğu, güncelliği, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir garanti veya garanti vermemektedir. Bu tarz bilgilerin, materyallerin yanlışlıklar ya da yanlışlar içerdiğini, yasaların izin verdiği en fazla ölçüde bu tür yanlışlık veya hataların sorumluluğunu açıkça hariç tuttuğumuzu kabul edersiniz. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgi veya malzemeyi kullanımınız tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Onun için sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bu web sitesi bize veya ortaklarımıza ait veya lisanslanmış materyaller içermektedir. Bu materyal, tasarım, düzen, görünüş, görünüm ve grafikleri içerir; fakat bunlarla sınırlı değildir. Bu koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimine uygun olmadığı takdirde çoğaltılması yasaktır. Bu web sitesinde çoğaltılmış veya işletmeciye lisansı olmayan tüm ticari markalar web sitesinde ikrar edilir. Bu sitenin izinsiz kullanımı, tazminat talebinde bulunabilir ve / ya da suç teşkil edebilir.

Zaman zaman, www.replikler.org sitesi diğer web sitelerine bağlantılar da içerebilir. Daha fazla bilgi sağlamak için bu bağlantılar size kolaylık sağlamak amacıyla hizmete sunulmuştur. Web sitelerini onaylamadığımızı belirtmezler. Bağlantılı web sitelerinin içeriği ile ilgili sorumluluğumuz yoktur. Bu web sitesini kullanmanız ve sitenin bu tür kullanımından doğan herhangi bir uyuşmazlık geçerli ulusal ve geçerli tüm uluslararası yasalara tabidir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA