SON DAKİKA

Replikler

Farah Zeynep Müge Anlı

Farah Zeynep Müge Anlı
Bu haber 29 Nisan 2024 - 23:15 'de eklendi ve 1 kez görüntülendi.

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında yine ilginç bir olay yaşandı. 15 yaşındaki oğulları Kaan Çam’ın bulunması için Müge Anlı’dan yardım isteyen acılı aile, soluğu programda aldı. 15 yaşındaki Kaan’ı bulmak için yoğun bir çalışma gerçekleştiren Müge Anlı ve ekibi, Kaan’ın son olarak Beşiktaş ve Şişli bölgesinde görüntülendiğini ortaya çıkardı. 15 yaşındaki çocuğun saçlarından kestiği tutam ile kendisine sahte bir bıyık yaptığı ve sevgilisi sandığı ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ı aradığı öğrenildi.

SAÇINDAN KESİP BIYIK YAPTI! ÜNLÜ OYUNCUYU ARADI
Ünlü olma ve oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ı bulma hayali ile Bursa’dan İstanbul’a yola çıkan ve sonrasında kaybolan oğulları Kaan’ı bulmak için Müge Anlı’ya başvuran aile öğrendikleri karşısında adeta şoke oldu. Arabesk müziğe olan tutkusu ile bilinen Kaan’ın kendini büyük göstermek ve Müslüm Gürses’e benzemek için saçlarından bir tutam keserek kendisine bıyık yaptığı da ortaya çıktı.

“FARAH ZEYNEP SEVGİLİM”
Stüdyoda gerçekleşen telefon görüşmesinde bir görgü tanığı; Kaan’ı Nişantaşı ve Beşiktaş’ta bir bankta otururken gördüğünü, ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın kendisinin kız arkadaşı olduğunu ve yoldan geçenlere nerede oturduğunu sorduğu öğrenildi. 15 yaşındaki Kaan’ın elinde ünlü oyuncuya ait bir fotoğrafın bulunmadığı, insanlara internet üzerinden Farah Zeynep Abdullah’ın resmini göstererek kız arkadaşı olduğunu söylediği belirtildi.

Genç Nişantaşı’nda bulundu.
Bulunduğunda keyfi yerinde idi ama dedikleri herkesi tedirgin ediyordu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA