SON DAKİKA

Replikler

Müge’de Üvey Evlat Dehşeti

Müge’de Üvey Evlat Dehşeti
Bu haber 27 Nisan 2024 - 0:04 'de eklendi ve 2 kez görüntülendi.

Müge Anlı’nın programında son zamanların en dikkat çekici olayları yaşandı. 29 yaşındaki bir kadın, canlı yayında 19 yaşındaki üvey oğluyla k-a-ç-t-ığını itiraf etti. Bu itirafların ardından koca Umut Yiğit, duyduklarına inanamayarak, “Bu kadın, bu kişiden hamile kalsa, benim karım, benim torunumu mu d-o-ğ-u-racak?” ifadelerini kullanarak olanlara isyan etti.

Müge Anlı’nın programı, Türkiye’de bir kez daha ş-o-k etkisi yarattı. 29 yaşındaki kadın ile 19 yaşındaki üvey oğlu, canlı yayında kaçtıklarını itiraf ettiler. Kadının kaçışını duyan mağdur koca, yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı.

“BENİM KARIM TORUNUNUMU DOĞURACAK”

“Bu kadar kötülüğü düşmanlarımdan bile beklemiyordum. İlk evliliğimden olan oğlum ve 9 yıllık e-ş-im birlikte kaçtılar. Bu planı bir yıl önce kurmaya başlamışlar. Beni hapse attırmak ve istedikleri gibi yaşamak istediler. E-ş-im, beni boşanmaya ikna etti. Boşansak, birlikte kozmetik dükkanı açabilir ve kadın desteklerinden faydalanabiliriz dedi. Sadece kağıt üzerinde boşandık. Bu durumu aklıma getiremezdim. Küçük kızın velayeti annesine verildi. Sonra, birlikte olduklarını ve aşık olduklarını itiraf ettiler. Bu çok a-c-ı bir durum. Düşünme yeteneğimi yitirdim. Bu kadın hamile kalsa, benim karım, benim torunumu mu doğuracak?” şeklinde konuştu.

CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ

Yaşanan çaresizlik üzerine, ilk evliliğinden olan 19 yaşındaki oğlu ve 9 yıllık e-ş-iyle 8 yaşındaki kız çocuğu olan Ümit Yitik, 2 Nisan’dan bu yana yaşadıklarını Müge Anlı’nın programında anlattı.

Ardından, Tuğçe Akpençe, canlı yayına katılarak Türkiye’yi sarsan olayı doğruladı ve “Evet, böyle bir şey oldu” dedi. Bu itiraf, eski e-ş Umut’u bir kez daha şaşkına çevirdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA