SON DAKİKA

Replikler

Kurban Hisse Rakamları

Kurban Hisse Rakamları
Bu haber 12 Nisan 2024 - 17:05 'de eklendi ve 1 kez görüntülendi.

2024 yılı için Kurbanlık ve Hisse Fiyatları Ne Kadar? 2024 KURBAN BAYRAMI HANGİ GÜN BAŞLIYOR?

2024’te Kurban Bayramı, 16 Haziran Pazar günü başlayacak. Arife günü ise 15 Haziran Cumartesi olarak belirlendi. Bayram, 4 gün sürecek ve 16-17-18-19 Haziran tarihlerinde idrak edilecektir.

Kurban Bayramı’nın coşkusunu özleyen birçok kişi, gençten yaşlıya kadar, bu bayramı dört gözle beklemektedir. Kesilen kurbanlar, yapılan dualar, ve birlik beraberliğin oluşması, Kurban Bayramı’nda yeniden güçlenecektir. Tatilin keyfini çıkarmak için, şimdiden planlarınızı yapmaya başlamak iyi bir fikir olabilir.

Kurban fiyatları 2024 yılında, geçen seneye kıyasla belirli değişikliklere uğradı. Pazarda etkilenen kurbanlık hayvanlar, hangi fiyat aralıklarında satışa sunulacak? Eğer kurbanlık hisse fiyatlarıyla ilgili bilgi sahibi değilseniz, bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız. Çünkü bu makalede, kurbanlık hayvanların ortalama fiyatları yer alıyor. Kurban almadan önce bu rakamları gözden geçirmekte fayda var.

Ramazan Bayramı’nın ardından, insanların zihninde oluşan kurbanlık fiyatlarıyla ilgili sorular, Kurban Bayramı’nın ilk günlerine kadar devam etmeye devam ediyor gibi görünüyor. Alıcılar, en uygun fiyatlı bir kurbanlık bulabilmek için birçok satış noktasını dolaşıyorlar. 2024 Kurban Bayramı için tavsiye edilen kurbanlık fiyatları hakkında merak edilen detaylara yakından bakalım:

2024 Hisse Kurban Ücretleri

Her yıl Kurban Bayramı yaklaştıkça, kurban kesmeyi düşünenler ya kendi bütçelerine uygun bir kurbanlık arayışına girerler ya da daha ekonomik olması için kurban hissesine katılmayı tercih ederler.

Kurban hisseleri genellikle büyükbaş hayvanlar için tercih edilirken, küçükbaş kurbanlıklar daha uygun fiyatlardan satışa sunulduğu için birçok aile küçükbaş kurbanlık tercih etmektedir.

Kurban bayramı için belirlenen fiyatlar her yıl değişiklik gösterir. Üreticilerin giderleri ve piyasadaki dalgalanmalar, fiyatların farklılık göstermesine sebep olur.

Küçükbaş kurbanlık 2024 bedeli ise 9000 TL ile 12000 TL arasındadır. (Tür ve Kilo ağırlığına göre değişiklik göstermektedir)

Büyükbaş kurbanlık kesmek isteyenler ise hisseye girdiğinde daha uygun rakamlarla kurban kesebilir.

2024 senesinde Büyükbaş kurbanlık Hisse fiyatları 18000 TL ile 24.000 TL arasındadır. ( Hisse sayısı, Büyükbaş tür ve Kilo ağırlığına göre değişiklik göstermektedir)

Kurban satış fiyatları az çok belli olmaya başladı. Tespit edilen fiyatlara göre tosunun hisse satış fiyatı 30 kiloda 18 bin, 45 kiloda 25 bin lira.

Tosunun canlı satış kantar fiyatında ise kilo fiyatı 325 tl olarak görülmekte.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA