SON DAKİKA

Replikler

Kızıl Goncalar Dizisinde Oldu

Kızıl Goncalar Dizisinde Oldu
Bu haber 03 Nisan 2024 - 23:55 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

Now pazartesi dizileri arasında yer alan Kızıl Goncalar 13 bölüm full izle araştırıldı. Başrollerini Özgü Namal ile Özcan Deniz’in paylaştığı Kızıl Goncalar 13 bölüm full izle tek parça yeni bölümde yaşanacaklar izleyiciyi şoke etti. 1 Nisan Pazartesi günü yayınlanan Kızıl Goncalar son bölüm izle 13 Suavi ötenazi kararından vazgeçmedi ve bile bile ölüme yürürken son isteği Meryem’i kurtarmak oldu. Now TV Kızıl Goncalar 13 bölüm izle Naim Meryem’i zinayla suçlayıp ona cehennem azabı yaşatırken Naim’in en büyük dersi Zeynep’ten geldi.

Now Kızıl Goncalar 13 bölüm izle Meryem’i Levent’le yakalayan Naim onu zina ile suçladı. Meryem, suçlamayı reddetse de bu Naim’in zulmüne engel olamadı. Levent Meryem’i kurtarmaya çalışsa da Sadi Hüdayi ve tarikat ona izin vermedi. Tarikattan korkan Meryem boşanmaya yanaşmadı. Kızıl Goncalar son bölüm izle Zeynep’in matematik öğrettiğini duyduktan sonra onla yüzleşmek üzere olan Cüneyt’e Meryem’in haberi geldi. Cüneyt, Levent’in bunca zamandır kendisine yalan söylediğini öğrenince beyninden vuruldu. Zeynep babasının Nadire ile ilişkisini ortaya çıkarıp Meryem’i babasının elinden kurtardı.

Kızıl Goncalar son bölüm full izle bunu Cüneyt’ten yardım alarak yapmak zorunda kaldı. Meryem yüzünden Beste’yle de arası açılan Levent’in hayatta tutunduğu her şeyi yitirmek üzere oluşu ekrana geldi. Suavi’nin ötanazi kararıyla yüzleşmekten kaçınırken Cüneyt’le konuştukları rabıta fikrine yakınlaştırdı. Yaşadıklarını herkesten gizlemeye çalışan Meryem nihayet Zeynep’e yakalanınca daha fazla direnemedi. Naim’in Meryem’i bırakmaya hiç niyetinin olmaması onu en büyük kabusuyla sınamaya karar verdi.
Naim imam nikahı yaparak 2.eş aldı. Ama eşi Meryem’in gönlünün Levent’te olduğunu anladı.
Ona ders vermek için eve geldi ve ona sahip olmak istedi. Ekranlarda bu sahne yayınlandı.

İşte o sahne

Sahnenin tamamı

https://www.nowtv.com.tr/Kizil-Goncalar/bolum/13

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA