SON DAKİKA

Replikler

Perihan’ın Oğlu

Perihan’ın Oğlu
Bu haber 22 Ocak 2023 - 22:59 'de eklendi ve 377 kez görüntülendi.

ÜNLÜ SANATÇI PERİHAN SAVAŞ’IN OĞLU SAVAŞ ZAFER EVLENDİ

Tanınmış aktrist Perihan Savaş‘ın oğlu Savaş Zafer evlendi. Beşiktaş’taki Shangri-La Bosphorus Otel’de gerçekleşen düğünde Savaş Zafer, Melis Ketenci ile nikâh masasına oturdu. Ünlü sanatçı Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer evlendi. Beşiktaş’taki Shangri-La Bosphorus Hotel’de gerçekleşen düğünde Savaş Zafer, Melis Ketenci ile nikâh masasına oturdu.

Perihan Savaş, oğlu Savaş Zafer ile evlendi. Uzun süredir Melis Ketenci ile aşk yaşayan Savaş Zafer, çok konuşulan bir törenle dünya evine girdi. Beşiktaş’taki Shangri-La Bosphorus Otel’de gerçekleşen düğünde çift nikâh masasına oturdu. Aile ve yakın dostların katıldığı düğüne ünlü isimler de katıldı. İkilinin renkli kareleri sosyal medyada paylaşıldı.

perihan savaş, melis ketenci, yılmaz zafer

ÖLÜM ONLARI AYIRAMADI!

Yeşilçam’ın bir dönemine parmak basan Yılmaz Zafer ve Perihan Savaş’ın aşkı o kadar büyüktü ki onları ancak ölüm ayırabilirdi. Ya da “ölüm bile ayıramadı onları” demek daha doğru belki de. İşte bu büyük aşkın hikâyesi. Perihan Savaş, tiyatro çalışmaları nedeniyle okulda herkes tarafından tanınan popüler bir öğrenciydi. Kendisinden bir üst sınıfta okuyan Yılmaz Zafer de Savaş’ın gizli hayranlarından biriydi. Aradan yıllar geçti ve bir gün İstanbul’da sanatçıların uğrak yeri olan bir barda karşılaştılar. Bir yıl sonra ‘Bir Umut Daha’ filminde birlikte rol aldılar. Çift 1987 yılında evlendi. Hem profesyonel hem de özel hayatları mutlu bir şekilde devam ediyordu. Ta ki o beklenmedik olay gerçekleşene kadar.

Yılmaz Zafer 1994 yılında kalp krizi geçirdi. Henüz 38 yaşındaydı. Hayata geri döndü. Ancak geçirdiği kriz nedeniyle beyni hasar görmüştü. Savaş büyük aşkını kurtarmak için çok uğraştı, çok mücadele etti. Ama başaramadı. Yılmaz Zafer 1995 yılında, geride çok sevdiği eşini ve onu bir daha hiç tanıyamayacak olan oğlunu bırakarak hayata veda etti. Çiftin oğulları Savaş babasıyla vakit geçirme fırsatı bulamadı. Ancak Perihan Savaş eşi Yılmaz Zafer’i hiç unutmadı. Bir daha nikâh masasına oturmayan Perihan Savaş, eşinin doğum ve ölüm yıldönümlerini sosyal medya paylaşımlarıyla anmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu son paylaşımında ’27 yıl sensiz çok zor’ ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA