SON DAKİKA

Replikler

Bir zamanların gelin adayıydı Hanife

Bir zamanların gelin adayıydı Hanife
Bu haber 21 Ocak 2023 - 2:26 'de eklendi ve 478 kez görüntülendi.

SEVİLEN GELİN ADAYI HANİFE GÜRDAL

Ekranların en sevilen ve en çok konuşulan gözde gelin adayı Hanife Gürdal, bu kez eşiyle birlikte çektiği video ile gündemdeydi.

İzdivaç programlarının fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, bu kez çektiği video ile adından söz ettirdi. Instagram hesabının hikâye bölümünden çektiği videoda yaşananlar herkesi şoke etti. Kocasını yataktan kaldırmaya gelen Hanife, kocasının göğsünü sıkarken yakalandı. O anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Çıktığı izdivaç programıyla ünlenen ve daha sonra bu ününü devam ettiren Gürdal’ın eşiyle yaptığı paylaşım olay oldu. Şu sıralar sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ismin takipçi sayısı oldukça fazla ve oldukça aktif bir kullanıcı.

Başörtüsü takmayı bırakan Hanife Gürdal takipçileri tarafından eleştirilse de bazıları onu desteklediğini söyledi. Kemal Ayvaz ile dünyaevine giren Hanife Gürdal‘ın adı sık sık boşanma haberleri ile anıldı. Devam eden ilişkilerine heyecan getirmek isteyen Hanife, ilginç bir yönteme başvurdu.

Sosyal medyadaki çift trendlerinden birini denemek için kocasını yataktan kaldırdığında, kocasının Hanife’nin göğsüne dokunması herkesi şoke etti. Ünlü isim hareketi yapamayınca “Herkes yapıyor” diyerek kocasına sitem etti. Videonun ardından insanlar Hanife için “Biraz utanman olsun yakında seks hayatını da çekersin” diyerek kızdı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA