SON DAKİKA

Replikler

Anlı’da hilal ve süleyman

Anlı’da hilal ve süleyman
Bu haber 19 Ocak 2023 - 21:06 'de eklendi ve 211 kez görüntülendi.

HİLAL VE SÜLEYMAN ANLI’DA

Müge Anlı’nın Tatlı Sert programında elli bir yaşındaki sevgilisi için ailesiyle karşı karşıya gelen on sekiz yaşındaki Hilal gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Konya’da on altı gün önce kaybolan Hilal Baltacı‘nın ailesi, kızlarının ‘sığınma hocası’ olarak adlandırılan bir kişiyle kaçtığını iddia etti. Genç kızın Süleyman ile mutlu olduğunu ve ailesinin evine dönmek istemediğini söylemesi herkesi şaşırttı. Yaşananların ardından canlı yayında ortalık karıştı. İşte haberin detayları…

MÜGE ANLI HİLAL KİMDİR?

Müge Anlı’daki programla gündem olan Hilal Baltıcı’nın kim olduğu sosyal medyada en merak edilen konusu oldu. Söylentilere göre on sekiz yaşındaki genç kız, üfürükçü olduğunu itiraf eden elli bir yaşındaki adama kaçtı. Baltacı’nın annesi canlı yayında sinir krizi geçirdi. Kızının kaçtığı elli bir yaşındaki adamla canlı yayında yüzleşen anne: “Dolandırıcı, tacizci,” diyerek isyanını dile getirdi.

TASAVVUFÇU SÜLEYMAN KİMDİR?

Genç kızla kaçtığı iddia edilen elli bir yaşındaki ‘Üfürükçü Süleyman’ adlı kişinin kimliği sorgulanmaya başlandı. Müge Anlı’da elli bir yaşındaki Üfürükçü Süleyman ile on sekiz yaşındaki Hilal konusu tartışılırken canlı yayında ortalık karıştı. İkilinin Hilal henüz on yedi yaşındayken dini nikah kıymayı planladıkları iddia edilirken, Müge Anlı çok sinirlendi ve Süleyman’a niyetini sordu. Süleyman, Hilal’e dönüp evlilik teklif edince stüdyo yıkıldı.

MÜGE ANLI HİLAL BALTACI OLAYI NEDİR?

İddialara göre; elli bir yaşındaki üfürükçü Süleyman, on sekiz yaşındaki Hilal Baltacı’yı zorla kaçırdı. Genç kızın ailesi Müge Anlı’ya katıldı. Kızlarının bulunması için yardım çağrısında bulundular. Anne Baltacı: “Kızımı kandırdı. on altı gündür kızımın sesini duyamıyorum. O adam iyi bir kişi değil. Seni kandırmış. Senin beynine girmiş. Evine dön annen ve baban yanında. Bizden korkma, evine dön annem,” diye ağladı. Müge Anlı‘nın ekibi kısa sürede genç kıza ulaştı. Yayına telefonla bağlanan Hilal şu ifadeleri kullandı: “Ben iyiyim. Sen beni yanından kovmadın mı anne? Bana ‘Allah belanı versin’ demiştin. Keşke ölseydin. Seni doğuracağıma taş doğururdum’ demedin mi?”

Müge Anlı, Hilal Baltacı, Üfürükçü Süleyman

CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ

Süleyman, on sekiz yaşına yeni basmış olan Hilal’e evlenme teklif edince anne ve baba sinir krizi geçirdi. Müge Anlı da çok sinirlendi ve böyle bir duruma karşı olduğunu dile getirdi. Hilal’in annesi o anlarda çileden çıktı ve “O daha çocuk. Kendinden utanmıyor musun sen şifacı! Ben bu adamdan şikâyetçiyim” diye bağırdı.

Anlı, “Ben senin sevgini yanlış mı anlıyorum?” dedi. Süleyman, “Ben onunla evleneceğim. İster benimle kalsın, ister odasında kalsın” dedi. Hilal, “Ben bekârım, o da bekâr. O da bekâr kalabilir” dedi. Süleyman teklifini tekrarlayarak, “Halkın huzurunda evlenme teklif ediyorum. Hiçbir baskı olmadan benimle evlenir misin?” O sırada duydukları karşısında çılgına dönen Hilal’in annesi de: “Bu adamdan şikâyetçiyim,” diyerek infial çıkardı.

Bugün yaşanan gelişmede ise polis ekipleri Hilal‘i almaya geldi. Polis yetkilileri Müge Anlı stüdyolarına hem tedavisi için hem de küçük yaşta bir çocuğa yaptıklarından dolayı ifadesini almak için geldi. Süleyman’ın yayından çıkarken Hilal’in elinden tutup götürmesi üzerine Müge Anlı yine isyan etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA