SON DAKİKA

Replikler

Müge’de Süleyman’da Son Durum

Müge’de Süleyman’da Son Durum
Bu haber 18 Ocak 2023 - 23:33 'de eklendi ve 77 kez görüntülendi.

SÜLEYMAN MÜGE ANLI’DA

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde tansiyon yükseldi. Kendisinden 18 yaş büyük kızının evden kaçtığını ve 51 yaşındaki münzevi bir adamla birlikte olduğunu öğrenen anne, yüzleşme sırasında sinir krizi geçirdi.

KENDİSİNDEN 33 YAŞ BÜYÜK ADAMLA POZ VERDİ

Kendisinden 33 yaş büyük bir adamla kaçan ve sarmaş dolaş pozlar veren 18 yaşındaki Hilal, ailesinin yanına dönmek istemediğini ve artık yalnız kalmak istediğini söyledi. Kendisinden 51 yaş büyük adamla gönül ilişkisi yaşadığını itiraf eden Hilal, ailesine de tepki gösterdi. Canlı yayına bağlanan bir kadın izleyici, 51 yaşındaki adamın Hilal’in bacaklarına ve kalçasına dokunduğunu söyledi. Hilal ise taciz iddiasını reddetti.

ANNE VE BABA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Canlı yayında yaşananlara isyan eden anne Şerife Hanım, “Benim çocuğumun yanındaysanız koltuk altına saklanmayın. Sen utanmazsın. Sen benim çocuğumun beynini yıkadın. Sen üfürükçüsün, dolandırıcısın, tacizcisin” dedi. Kızlarının “Nankörlük yapma” demesi üzerine çılgına dönen anne ve baba, canlı yayında avazları çıktığı kadar bağırarak tepki gösterdi.

SÜLEYMAN BEY: AHLAK DIŞI BİR ŞEY OLMADI

Canlı yayında yüzünü göstermeden konuşan 51 yaşındaki Süleyman Bey kendisini şu sözlerle savundu: “Ahlaksız bir şey olmadı. Ben her zaman konuşmaya başladığında sustururum. Sonuna kadar Hilal’in arkasındayım.” Müge Anlı ve ailenin isyanı üzerine yüzünü gösteren Süleyman Bey geri adım atmadı. Kızının kendisinden yaşça büyük bir erkekle birlikte olmasını kabul etmediğini söyleyen anne canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Anne ve babasının canlı yayında bağırarak tepki göstermesine sinirlenen Hilal, stüdyoyu terk etti.

Üfürükçü Süleyman, Müge Anlı, Hilal Baltacı

“BABALIK YAPIYORUM DİYOR, YALAN SÖYLÜYOR”

Programa telefonla bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kişi, “Hilal ve beyefendi buraya gelirlerdi. En son geldiklerinde yanlarında bir kız çocuğu getirmişlerdi. Hilal ve ikisi o kız çocuğuna muska yazmışlar. Hilal orada baba olduğunu söylüyor ama yalan söylüyor. Baba olan bir adam Hilal’in bacaklarını, poposunu okşar mı?”

“SENİ MUSKACI YAPACAK VE KULLANACAK”

Hilal’in annesi, “Bize inanmıyorsan bak, bütün millet görüyor. Seni muskacı yapacak. Seni maşa olarak kullanıyor anne, her şeyinle seni kullanacak” dedi Hilal’e.

Sözde terapist Süleyman da canlı yayına çıktı. Hilal’in annesi “Sonuna kadar kızımın arkasındayım, onu sana bırakmayacağım” diye bağırdı. İlk başta yüzünü göstermeyen Süleyman daha sonra kamera karşısına geçti. Ancak programın ilerleyen dakikalarında stüdyoyu karıştıran olaylar yaşandı.

“DÜN SIZ ONUN KORUYUCU BABASIYDINIZ, NE OLDU BIRDEN BIRE?”

Müge Anlı, Süleyman’a “Efendim dün aradığınızda manevi babasıydınız, bugün ne oldu?” diye sordu. Süleyman, “Benim ona karşı bir sevgim var, siz her sevgiyi başka bir şeyle yorumluyorsunuz” dedi. Anlı, “Bir çocukla dudak dudağa öpüşürken fotoğraf çektirip internette paylaşıyorsunuz. Ben bu aşkı nasıl anlamalıyım, bana bunu anlat” dedi.

Süleyman ise “Kendisi anlattı. ‘Birine bir paylaşım yapmam lazım, izin ver’ dedi. Ben kızdım. ‘Yapma kızım, olmaz’ dedim” şeklinde konuştu. Müge Anlı, “Ne yaptı efendim, gazozunuza ilaç koyup dudağınıza mı yapıştırdı?” diye sordu.

Üfürükçü Süleyman, Müge Anlı, Hilal Baltacı

“SEN BU ÇOCUĞU NIYE ÖPÜYORSUN KARDEŞIM?”

Süleyman, “Ben ona yapma dedim. Şu ana kadar ne istediyse yaptım. Ben yoldayken su istedi…” diye cevap verdi. Anlı araya girerek, “Yolda bir kadın ‘Bir dakika Süleyman, seni dudak dudağa öpüp fotoğraf çektirmek istiyorum’ dediğinde bütün kadınları öpüyor musun? O zaman bu kızı niye öpüyorsun, bu çocuğu niye öpüyorsun kardeşim, çocuk 17 yaşında?” dedi.

CANLI YAYINDA EVLILIK TEKLIFI

Müge Anlı: “Bu çocuk hakkında ne düşünüyorsun?” diye sorduğunda Süleyman “Benim her türlü sevgim var. Benimle hangi sıfatla kalmak istiyorsa o sıfatla kalsın” dedi. Anlı, “Efendim siz çocuğun sözüne göre mi hareket ediyorsunuz? Niyetiniz nedir? Ne istiyorsunuz?” diye sordu. İşte o anda olanlar oldu. 51 yaşındaki Süleyman bir anda 18 yaşındaki Hilal’e döndü ve “Benimle evlenir misin?” dedi. Stüdyoda sesler yükselirken Hilal’in annesi ayağa kalktı ve ‘O çocuk’ diye bağırmaya başladı.

Anlı: “Ben senin aşkını yanlış mı anlıyorum?” dedi. Süleyman, “Ben onu nikâhıma alacağım. İster benimle kalsın, ister odasında kalsın” dedi. Hilal, “Ben bekârım, o da bekâr. O da bekâr kalabilir” dedi. Süleyman teklifini yineledi ve sordu: “Ben halkın huzurunda evlenme teklif ediyorum. Hiçbir baskı olmadan evlenir misin?” diye sordu. O sırada duydukları karşısında çılgına dönen Hilal’in annesi “Bu adamdan şikayetçiyim” diyerek bağırıp çağırmaya başladı.

“BEBEĞİM RABBİMİN HUZURUNA ÇIKACAK” MESAJLARI

Ardından dini nikah kıymak için şahit istediği iddia edilen bir kişi programa bağlandı. Anlı’nın “Sizde de mesajlar var, gösterebiliriz, sizden ne zaman istediler?” diye sorması üzerine bu kişi mesajların 9 Temmuz, 10 Temmuz tarihlerinde olduğunu söyledi. Anlı, çocuğun o tarihte 17 yaşında olduğunu belirtti. Telefondaki kişi, “Bize geldi, bizimle görüştü. İlk başta olmaz dedik ama Hilal dümdüz giden bir kız” dedi. Müge Anlı Hilal’e “Sen 17 yaşındayken yanındaki adamın seninle evlenmek istediğini söylüyor” dedi. Ardından Müge Anlı mesajları okudu. Süleyman ve Hilal arasında geçen konuşmanın mesajlarında yer alan ifadelerin şu şekilde olduğunu söyledi: “Rabbimin huzurunda olacak bebeğim, Allah için abdestli olmak lazım, tabii ki düzgün bir şeyler giy, aşkım, sonsuz mutluluk için dua edeceğiz, melekler bizimle olacak inşallah”. Hilal, dini nikah kıymadıklarını da söyledi.

“DÜĞÜNÜNE DEĞİL YATAĞINA GÖTÜRÜYOR”

Anlı sonunda Süleyman’a “Efendim 17 yaşında bir çocukla ne işiniz var? Kazık kadar adam…” Süleyman, “O ölmesin diye elinden tuttuğum bir kız. Ben onu evliliğime almak için yapmadım” dedi. Şevki Sözen, “Sen her gelen çocuğu ölmesin diye mi nikâhına alıyorsun?” deyince Müge Anlı, “Nikâhına değil ama yatağına” dedi. Süleyman “Asla” dedi. Onun eli daha benim elime değmedi” dedi.

AYNI GÖMLEĞI GİYDİLER

Müge Anlı da Süleyman’ın üzerindeki gömleğe dikkat çekti. Gömleğin Hilal’in bir gün önce giydiği gömlek olduğu ortaya çıktı. Hilal’in başka kıyafeti olmadığını söylemesi üzerine Anlı, “Alsaydı o zaman seni sokağa çıkarırdı” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA