SON DAKİKA

Replikler

Yaz aylarında trend olan güzellik ipuçları

Yaz aylarında trend olan güzellik ipuçları
Bu haber 11 Ekim 2020 - 19:44 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.

Yaz Aylarında Trend Olan Güzellik İpuçları

Yaz ayları her konuda daha canlı, daha hareketli durumları çağrıştırır. Güzellik de bunlardan biridir. Trendlerin hızla canlılık kazanması da yaz ayları için yeni güzellik ipuçları meydana getirir. Bu durumda trendleri yakalamak için bu ipuçları faydalı olacaktır.

Saç Stilleri

Günümüzde var olan pek çok saç stilinin yanı sıra bunlara her gün yenileri de eklenmekte. Bu durum da yaz aylarının trendlerinde saç stillerinin önemli bir yeri olmasını sağlıyor. Yazın yükselen trend saçlarını kendinizi yansıtarak uygulamak güzelliğinize güzellik katacak. Renkli örgüler, havalı bukleler ya da taze kesim modelleri. Yaz güzelliği için saç stilleri mutlaka takip edilmesi gerekenler arasında yer alıyor.

Trend Aksesuarlar

Aksesuar mevsim fark etmeden severek kullandığımız parçalardan biri. Bunun yaz trendlerindeki ipucu ise renkler ve şekiller. Yani bulunduğunuz yılın yazının rengi ne ise kombininizde o renk bir bilekliğe yer vermeniz havanızı tamamen değiştirecektir. Yalnızca renkler de değil, şekiller de bu ipuçları arasında yer alıyor. Güzelliğinize güzellik katacak bir küpeyi o yazın trend şekillerinden seçebilirsiniz. Kare, üçgen ya da asimetrik. Yazın trendi ne ise güzelliğin ipucu onu kendine uydurmaktan geçiyor.

Vintage Her Daim Moda

Yalnızca soğuk havalarda karşımıza çıkan egzotik şallar değil, yaz aylarında da vintage görünümler oldukça rağbet görüyor. Bu güzellik ipucunun püf noktası ise demode olmamak. Örneğin geçen sezonun trend parçasını başarısızca kombinlemek yerine 70’ler esintili parçalarla farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bunları doğru kullanmayı öğrenmek. Yani baştan sona 70’ler olmanıza da gerek yok. Kombinlerinizi bu tip vintage aksesuarlar ile renklendirebilirsiniz.

Yaz Makyajı

Sonbaharın bize kahve tonlarını çağrıştırması gibi yaz ayları da bize daha canlı renkleri anımsatıyor. Yaz aylarının güzellik ipuçlarından biri de renkler. Makyajınıza canlılık katacak görünümler ile yaz güzelliğiniz katlanarak artacaktır. Burada da dikkat edilmesi gereken şey renkleri boca edip rüküş olmaktan kaçınmak. Canlı ve bol renkli oluşun da bir uyum içerisinde güzel olduğunu unutmamak gerekir. Bu nedenle renkli ipuçlarını uygularken uyumun da yakalanmış olmasında dikkat etmek gerekir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA