SON DAKİKA

Replikler

Çiğ köfte bayiliği almak ne kadar kazandırır?

Çiğ köfte bayiliği almak ne kadar kazandırır?
Bu haber 06 Ekim 2020 - 16:55 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.

Çiğ Köfte Bayiliği Almak Ne Kadar Kazandırır?

Milli yiyeceklerimizden olan çiğ köfteyi sevmeyenlerimiz yoktur. Etlisinin Şanlıurfa’ya, etsizin ise Adıyaman yöresine ait olduğu söylenir. Et yiyemedikleri için yıllarca çiğ köfte tadına bakamayanlar için ve daha hijyen olması açısından etsiz çiğ köfte bile satılır hâle geldi.

Hemen hemen her sokakta çiğ köfte bayiliği bulmak hiçte zor değil. Hâl böyle olurken çiğ köfte yemeyenlerimiz hemen hemen yok gibi. Her Türk insanı mutlaka ayda bir kere çiğ köfte siparişi veriyor ve ailece enfes bir şekilde yiyorlar.

Peki, böylesi satışı ve talebi iyi olan bir sektör az kazançlı olabilir mi? Tabi olmayacağının bizde farkındayız. Bir kere şunu unutmayalım; yiyecek sektörü kısır bir döngü değildir ve her zaman kazandırır.

Neden siz de bu sektörün bir parçası olmayasınız? Bu nedenle çiğ köfte bayiliği nasıl kazanır? Ve ne kadar kazancı vardır? Bunları birlikte inceleyeceğiz. Yalnız ilk önce bayiliği nasıl açabiliriz onu sizlerle paylaşacağız.

Çiğ Köfte Bayilik Nasıl Açılır?

Bir işe başlamanın ilk şartı azim ve sevmektir. Eğer işinizi severek yaparsanız o işte başarılı olursunuz. Çiğ köfte bayilik sıradan bir iş gibi görünsede insanlarla iç içe olmaktan, onlarla sohbet etmekten zevk almalısınız. Ancak insan ilişkileriniz kuvvetli olursa bu işte basamak atlayabilirsiniz.

Çiğ köfte bayileri genel olarak bayilik başvurusu yaptıktan sonra 10bin gibi bir ödeme ve işinizi yapacağınız dükkân talep ediyorlar. İlk etapta istenen bedel sizi korkutsa da bu parayı kısa zamanda geri kazanmakla birlikte size malzeme afiş gibi giderleriniz olarak ta geri dönüyor.

Çiğ köfte hiç modası geçmeyen ürün olduğu için kepenk kapatmak gibi bir derdiniz %90 oranda olmaz. Bunun yanında müşteriyi güler yüzle karşılamanız sizi tercih merkezi haline getirecektir.

Çiğ Köfte Bayilik Kazandırır mı?

Çiğ köfte dükkânı açmak isteyen herkes bu soruyu kendine sormuştur. Bayilikte çiğ köfteleriniz 3 günde bir geliyor ve siz onu satıyorsunuz. Genelde ürünü satamayıp elimde kalır mı korkusu yaşayanlar oluyor.

Yalnız çok nadir bu durum görünsede zarar etmiyorsunuz. Çünkü diğer günler o çiğ köfteyi satarak bitiriyorsunuz. Çiğ köfte bayiliğin kazancı sizin insan ilişkilerinize ve sunumuza bağlı. Genel fiyat söylemek gerekirse aylık 6 ila 7 bin arasında bir kazancınız oluyor.

Yalnız eğer işlek caddelerde, iş yerlerine yakın veya okul kenarlarında dükkân açtıysanız bu sizin icin bir artı olacaktır. Burada çok fazla kazanç elde edecek ve belkide 3 gün geçmeden bayilikten tekrar çiğ köfte isteyeceksiniz.

Dükkânınızın nasıl görüneceği sizi tasarımıza bağlı. Yalnız müşteri çeken değişikler her zaman iyidir. Dükkânınız da raflar ve buzdolabını siz temin ediyorsunuz. Bunun dışında soslar, yeşillikler gibi malzemeler bayilik tarafından karşılanıyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA