SON DAKİKA

Replikler

Yağlı ciltler için fondöten önerisi

Yağlı ciltler için fondöten önerisi
Bu haber 30 Eylül 2020 - 0:52 'de eklendi ve 5 kez görüntülendi.

Yağlı Ciltler İçin Fondöten Önerisi

Yağlı ciltler için fondöten kura çekmek duyarlı bir konu. Yağlı cildine fondöten uyguladıktan sonrasında fondötenin yağlanarak istenmeyen bir parlama oluşturması asla fakat asla istenmeyen korkulu bir durumdur. Bu şeklinde durumlarla karşılaşmamak için sizlere en iyi fondöteni bulmaya çalıştık.

Yağlı Ciltlere Duyarlı Fondötenler

1.MaybellineNew York Fit Me Fondöten

Yağlı cilde haiz olanlar müsait fiyatlı en iyi fondöteni bulmak temenni ediyorsa ilk olarak Maybelline New York Fit Me fondöteni denemeli. Fit Me fondötenin yapısı çok ince bulunmasına karşın yüzdeki kusurları ve pürüzleri gizlemek için yeterli. Fondöteni yüzüne uyguladıktan sonrasında doğal, mat bir bitiş veriyor. Fakat Fit Me fondötenin matlığı, klasik mat fondötenler şeklinde donuk değil. Tam tersi cildini daha sıhhatli ve canlı gösteriyor.

2.L’Oreal Paris Infaillible 24H Matte Cover

Yağlı cildini test dibine alacak mat fondöten arıyorsan L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover fondöten tam senin beklentini karşılayacak bir fondöten. Gün boyu yüzünde yağlanmadan kalabilen, mat bitişli ve gün içinde oksitlenmeyen L’Oréal Paris Infallible 24H Matte Cover fondöteni iş görür niteliktedir. 24saat süre zarfında kalıcı olduğundan dolayı hiç yağlanma yapmıyor ve terlemeye karşı olduğundan fondöten yüzden akmıyor. Loreal mat fondöten, yüzde bulunan bütün kusurları tek katta gizler ve cilt lekelerini tamamen kapatıyor

3.NYX Professional Makeup Total Control Drop Fondöten

İnce yapılı ve mat bitişli olan Total Control Drop Fondöten, sizlerin işini görecektir.1-2 damla uygulandığında az, 3-4 damla fondöten uygulandığında orta, 5 ve üzer idamla uygulandığında yoğun örtücülük elde edebilirsiniz. Total Control Drop fondöten bugüne dek kullandığımız en mat ve sıhhatli bitiş elde eden fondötenlerin başlangıcında geliyor. T bölgemizi yağlandırmıyor, cildimizle kusursuz ahenk sağlıyor.

4.Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondöten

Yaz aylarında dahi cildini yağlandırmayan bir fondöten arıyorsanız Lancome fondöteni kullanmaya derhal başlamalısınız. Yüksek kapatıcılığa haiz olan Lancome Teint Idole Wear fondöten çok ince bir yapısı olduğundan cildinde yoğun ve suni bir imaj bırakmıyor. Tam tersi, cildindeki kusurları gizlerken cildinin gün ışığı ve canlı görünmesine yardımcı oluyor

5.YSL Beauty All Hours fondöten

YSL Beauty All Hours fondöten, bugüne dek kullandığımız en kalıcı mat fondöten olabilir. Gece boyu matlığından, kalıcılığından ve tazeliğinden taviz vermeyen YSL fondöten oldukça üstün performanslar göstermektedir.

Yağlı Cilde Uygun Fondötenler

İnsanların önüne çıkan yağlı cilt, lekeler, yüzde oluşan kusurlar ya da sivilceler gibi pek çok sorun bizleri biraz üzmektedir. Bu olumsuz etkenleri kapatmak için ise fondöten kullanmak daha kısa ve geçici bir çözümdür. Bu lekeleri ya da izleri kapatmak için mat ve akıcı olmayan fondötenler seçilmelidir. 24 saat kalıcı olan fondötenler bunlar için birebir çözümdür. Sizler de cildinize göre fondöten seçerek kusurlarınızı kapatabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA