SON DAKİKA

Replikler

Fahriye evcen ile cilt bakım rutini

Fahriye evcen ile cilt bakım rutini
Bu haber 28 Eylül 2020 - 17:41 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

Fahriye Evcen ile Cilt Bakım Rutini

Hepimizin hayran olduğu ve bizi güzelliği ile büyüleyen Fahriye Evcenin güzellik sırrını aktaracağım. Bir süredir ekranlarda görmediğimiz ve ara veren Fahriye Evcen, güzellik sırrı olarak L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı bahsediyorlar. Bu muhteşem cilt bakımı rutinini size derledim. Reklam filmini her defasında izlediğimizde, güzelliğine tekrar hayran kaldığımız gözlerimizi kamaştıran Fahriye Evcen’in cilt bakım sırlarını paylaşmış ve sizlerle bunu paylaşacağız.

Güzellik Dolu Bir Cildin Sırrı

Öğrendiklerimi derleyerek, Fahriye Evcen’in en büyük ve en dikkat çekici güzellik sırrı, düzenli şekilde cilt bakımı yapması. Yüzünün her zaman pürüzsüz ve parlak görünen bir cildin sırrını da bize açıklıyor bizi merakta bırakmadan. L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı olan Fahriye Reklam çekimlerinde de her seferinde değinerek “Cildine güzellik dolsun” mesajını veriyor.

Fahriye Evcenin Tanıtım Setinde Söyledikleri

Fahriye Evcen reklam tanıtım setinde, son dönemde pek çok kişiden “Cildine bir güzellik gelmiş” yorumları aldığını ve beğenildiğini söylemiş. Bunun sırrının da son dönemdeki favorisi L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı çok fazla etkisinin olduğunu söylüyor. Hyaluronik asitin cilt bakımında muhakkak yer alması gerekli olan bir içerik olduğunu ve etkili olmasının sebeplerinden biri de Hyaluron Uzmanı kremde ise iki çeşit hyaluronik asit bulunduğu içinmiş.

Fahriye hanım cilt bakım sırrında oldukça haklı, hyaluronik asitin cilde vermiş olduğu nem, kusursuzluk ve pürüzsüzlük etkisini mutlaka denemelisin o zaman fark edeceksin. Bu kremin bu kadar farklı ve etkili olmasının nedeni, formüllerinde bulunan iki çeşit hyaluronik asit molekülünün olması.

Cildinizi dolgunlaştıran, kırışıklık görünümünü en aza indiren ve yoğun biçimde nemlendiren Hyaluron Uzmanı serisinde yüksek miktarda ve mikro moleküler hyaluronik asit içeriyor.
emi cilde hapsediyor, yoğun bir biçimde nemlendiriyor ve nem kaybını engelleyerek nem dengesini koruyor. Bu Mikro moleküler hyaluronik asit ise, cildin daha alt tabakasına  etki ederek cildin dolgunlaşmasını, kırışıklık görünümünün azalmasını ve daha canlı görünmesini sağlıyor.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisinde GFK 20 içeren bir bakım paketi var ve bu paketin içerisinde bir gündüz kremi, maske formatında bir gece kremi, yoğun nem içeren bir göz kremi ve cildinizi dolgunlaştıran nemlendirici kâğıt yüz maskesi yer almakta.

İşte hep merak etmiş olduğumuz Fahriye Evcen’in parlak ve pürüzsüz cildinin sırrını hep beraber bizimle beraber öğrenişmiş olduk. Eğer sen de yoğun bir biçimde nemlenmiş, canlı, dolgun ve genç görünen bir cildin olsun istiyorsan, bu  bahsetmiş olduğumuz hyaluronik asit içeren L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanını muhakkak denemelisiniz.

İşte merak ettiğimiz tüm bilgiyi sizinle paylaşmış bulunmaktayım. Eğer sizde parlak, dolgun, canlı ve genç bir görünüme kavuşmak istiyorsanız kesinlikle Fahriye Evcen’in tavsiyelerine kulak verebilirsiniz

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA