SÜPER AŞK SÖZLERİ

SÜPER AŞK SÖZLERİ

Aşkın en iyi ve en Fena yanı sözcüklerle Anlatım edilememesidir. Bu nedenle, bütün zamanların henüz hoş sevi sözleri sizler için bu konuda derlendi. Bu Meşhur esin verici hoş sevi sözleri ve deyişler duygularınızı sözlerle Anlatım etmenize Muavin olacaktır.

Bu sevi alıntılarının bazıları aşkı deneyim etmiş, bizden yüzyıllar Evvel yaşamış olanlardan günümüze kadar gelmiş kişilere aittir. şayetsevgiliye sevi sözleri söylenecekse bu listeye bakmadan geçmeyin. Bu anlamlı hoş sözlersayesinde birebir alıntı yapmasanız dahi aklınızda hoş fikirler oluşacaktır.Gercek sevi sözleridir.Listemizin içindeki bazı sevi sözleri kısa bazı sevi sözleri uzun fakat eminiz sizin için de bir şeyler Mevcut. Unutmayın sevi sözleri etkileyici ve akılda kalıcı olmalıdır.

AŞK SÖZLERİ

Aşkın gözyaşları ıslatırken sevgilinin omzunu, sebep bu kadar geç kaldığını sorar sevi meleği.

Ölüm dediğin nedir ki? Dönüşü olmayan tatil. sevi dediğin nedir ki? Gençliği öldüren katil.

Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettim. Çünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri o.

Onunla şarkılar fısıldamak istiyorum kulağına. Benim kurtarıcım bu uyku perisi..

Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç zamanında yetişemedik düş, imaj kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına..

* şayet sema bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı Gene de size olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

bir gün önce gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım suskunluğu, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Büyük aşklar ya sonsuzdur, Veyahut O’nsuz!.

Sen benim en kıymetlimsin, henüz hoş vazgeçilmezimsin.
Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin.
En derin, en içimdesin, Sen benim henüz hoş derdimsin

En derin, en içimdesin, Sen benim henüz hoş derdimsin

Kelebek gibidir sevi. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar.

sevin bazen o elini ilk tuttuğundaki sıcaklık, gözlerine ilk baktığındaki o Fer ve tenine ilk yaklaştığındaki o tutkudur.

Bil ki düşmek değildir insanları üzen.. Elinden tutar gibi yapıp gerçekte itenlerdir insanı hayata küstüren.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir