Gençlik Dizisi Kavak Yelleri Dizisinin Replikleri

Kavak yelleri dört arkadaşın yaşadığı maceraları, içindeki duyguları ve başında esen kavak yellerini anlatan bir gençlik dizisidir. Dizinin ilk bölümü 2007 yılında yayınlaşmış (2011 yılında son bulmuş) ve büyük bir izleyici kitlesi yakalamıştır. Dizinin yönetmenliğini Taner Elhan, Jale İncekol ve Kerem Çakıroğlu üstlenmiştir. Dizinin başrolünü Dağhan Külegeç (Efe),Pelin Karahan (Aslı), Aslı Enver (Mine), İbrahim Kendirci (Deniz) üstlenmiştir. Bu diziye ait bazı unutulmaz sözler/ replikler aşağıdaki gibidir.

En Güzel Kavak Yelleri Replikleri

“Aslı: Aslında anlatmak istedim bunları sana ama dinlemedin sürekli sözümü kestin. Simdi okumak zorundasın artık sözümü kesemezsin. Ya okursun ya fırlatıp atarsın bu mektubu.

Ben sana yalan söyledim efe, kabul ediyorum seni çok üzdüm biliyorum kalbini kırdım onuda biliyorum ama bugün deniz gene hasta olsa gene alırdım onu evime. Çünkü deniz benim arkadaşım. Eski sevgilim olduğu için değil arkadaşım olduğu için yardım ettim ben ona, o yüzden başında bekledim doktor çağırdım. elimden geleni yaptım, sende yapardın aynısını biliyorum için el vermezdi onu öyle bırakmaya, söyleseydin diyorsun bana anlatsaydın kızacağından korktum biliyorum böyle öğrenince daha da kızdın bana, kızmakta haklısın da,hata yaptım çok büyük bir hata , ama affedilmeyecek bir hata değil,

Çünkü ben seni seviyorum sadece seni, bütün kalbimle, kalbinin üzerinde asli yazan adamı seviyorum, bana inanmıyorsan kendine de inanmıyorsun demektir,”

ASLI: Bu olağan üstü bir şey hiç kimse bugüne kadar benim için böyle bir şey yapmadı.

DENİZ: Sen her şeyin en güzeline layıksın.

Efenin kalbi durmuştur tamda o anda Aslı devreye girer.

Aslı: Devam etsenize niye durdunuz? Ya devam etsenize niye durdunuz?

Doktor: Yapacak bir şey kalmadı.

Aslı: Hayır.. Daha bitmedi. (Hemşire Aslıyı kolundan tutarak çekmeye başlar) Hayır, bırak.

(Aslı, Efeye kendisi müdahale etmeye başlar)

Aslı: Efe hayır bitmedi. Hadi ne olur. Urla’ya götürecektin beni o koya götürecektin. Efe söz vermiştin. (Ağlayarak) Efe ne olur tek başıma yapamam.

Aslının, Efeye yaptığı son kalp masajı ile kalbi yine atmaya başlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir